Misyon | Vizyon | Logomuz


Truva petrol  çalışanları olarak öncelikli ve en önemli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerimizin hoşnutluğu bizim için maddi kazançtan çok daha önemlidir. Müşterilerimize güvenli akaryakıt sunan Truva petrolde düzenli olarak tank temizliği ve akaryakıt kalite kontrolü yapılmaktadır.

   Siz değerli müşterilerimize hizmeti bir görev bilen Truva Petrol  güleryüzlü personeli ile 24 saat hizmetinizdedir.

   İstasyonumuza uğrayan yol yorgunu müşterilerimiz için gece gündüz sıcak taze çay ve kahve daima mevcuttur. Tek veya ailecek oturabilecekleri  kafeteryamızda sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra dondurma çeşitleri, tost, hamburger, sandviç vb.yiyeceklerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

   Ayrıca istasyonumuza gelen müşterilerimizin araçlarını ücretsiz olarak yıkadığımız gibi motoryağı, radyatör suyu ve antifirizini, cam suyunun seviyelerini kontrol etmekteyiz.

   İstasyonumuzun içinde bulunan marketimiz müşterilerine yolculukları sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünleri kolaylıkla temin etmektedir. Türkiye genelinde temizlik ve düzen açısından ilk ona girmiş ücretsiz lavabo ve tuvaletlerimiz akaryakıt alsın veya almasın tüm yolcu ve müşterilerimize hizmet sunmaktadır.